Публикуване на Годишен финансов отчет
Изготвяне на всички изисквани документи за Търговския регистър.
Подаване на документите в Търговския регистър.
Личните Ви данни са защитени.
Без редене по опашки.
Безплатна консултация на телефон
0897 666654
Крайна цена: 45€ (88.01 лв.)
Повече за услугата
Когато извършва дейност, всяка фирма трябва да публикува Годишен финансов отчет (ГФО) в Търговския регистър в срок до 30.09.2026 г. Ако това не се направи в срок, Агенция по вписванията изпраща информация до НАП, като до 2 месеца след срока ще получите писмо от НАП, за да Ви напишат акт и да Ви глобят.
Какъв е срокът?
Срокът за подаване на Годишен финансов отчет е 30.09.2026 г.
Какви са глобите?
Ако не подадете ГФО в срок до 30.09.2026 г., глобата е от 255.65 до 1533.88 € (от 500 до 3000 лв.)
Каква услуга предлагаме?
Предлагаме подаване на Годишен финансов отчет в 3 прости стъпки:
1. Попълвате необходимите данни на фирмата: Име, ЕИК, Телефон и E-mail. Заплащате такса, в размер на 45€ (88.01 лв.) Можете да платите по банка и в каса на EasyPay.
2. Изготвяме необходимите документи и ги изпращаме на e-mail, като трябва да подпишете и върнете сканирани, заедно с изготвените от Вашия счетоводител баланс, отчет за приходи и разходи (не е задължително да се добавят отчет за парични потоци и отчет за собствен капитал), след което ги публикуваме в Търговски регистър.
3. Спестявате редене по опашки и глоби.
Какво е включено в цената?
В цената е включено изготването на съпътстващите документи, както и входирането им в Търговския регистър. Държавна такса за публикуване на ГФО не се начислява от Търговския регистър.
Защо да ползвате нашите услуги?
Спестявате време и пари.
Спестявате излишно разкарване.